Monitorul pentru artiști: Philips 27B1U7903 oferă performanțe maxime, cu Thunderbolt 4 și Mini LED
Publicat în:
Caracteristici cheie
  • Thunderbolt 4 in/out pentru semnal video, audio, transfer de date, Ethernet, livrare de energie, conectare în lanț și multe altele
  • Afișaj MiniLED, cel mai mare număr de zone pentru reglare a intensității luminoase dintr-un monitor de 27 inch (2.304 zone, față de 576 de zone normale)
  • Rezoluție UltraClear 4K UHD pentru precizie și detalii extreme
Putere, performanță și precizie
O altă caracteristică importantă a modelului Philips 27B1U7903 este conectivitatea Thunderbolt 4, care oferă simplitate, viteză și fiabilitate în moduri în care predecesorii săi nu au reușit. Fie că utilizatorii au nevoie de transfer de date foarte rapid cu un singur cablu, de divertisment 4K fiabil pe mai multe ecrane, de o putere impresionantă de 90 W pentru încărcarea laptopurilor, de o conectare simplă și puternică în lanț pentru configurații cu mai multe monitoare sau de siguranța oferită de securitatea sporită împotriva atacurilor Thunderspy, Thunderbolt 4 oferă o adevărată multitudine de beneficii. Thunderbolt 4 este compatibil cu USB4, ceea ce înseamnă că utilizatorii se vor bucura de cea mai bună și mai rapidă viteză USB disponibilă, garantând viteze de transfer a datelor de până la 32 Gbps.